Публiкацiї

Показ відбувся в ресторані "Нікала". На перегляді фільму були присутні відомі експерти, політики, журналісти, дипломати серед яких Грігол Катамадзе, Посол Грузії в Україні, Олександр Щерба, МЗС України, Микола Вересень, відомий журналіст, Лесь Подрев'янський, український художник, автор сатиричних п'єс, Анатолій Луценко, експерт, Олександр Литвиненко, Ярополк Тимків, експерт з питань публічної політики та багато інших.

Фільм "Не горюй!" розкрив ще одну грань таланту Данелія - драматизм. Але цей драматизм - незвичайний. Фільм "Не горюй!" є, можливо, єдиним у своєму роді зразком складного жанру трагікомедії в нашому кіно. Часом здається, що весь цей фільм створювався заради одного монологу Серго Закаріадзе. Він нікого не може залишити байдужим. У співчутті - запорука розуміння твору мистецтва глядачем. Вплив лише на думки людини ніколи не може викликати співчуття, не спонукає до співчуття. Це повинно лежати в області почуттів, в області підсвідомості. Глядач навіть може не усвідомити, якими засобами на нього впливають, але про такий твір він буде пам'ятати довго.

Даний захід відбувся за підтримки Посольства Грузії в Україні в рамках тематичної панелі ІСП «Україна-Грузія».

Грігол Катамадзе, Посол Грузії в Українi, Гела Думбадзе, дипломат посольства Грузії в Україні та Альона Гетьманчук, директор Інституту світової політики

Микола Вересень, журналіст

Олександр Щерба, Посол з особливих доручень МЗС України

Оксана Пилявець, аналітик ІСП, Анатолій Луценко, директор GMT Group

Лесь Подрев'янський, український художник, автор сатиричних п'єс зі спутницею

Олександр Литвиненко, заступник директора Націоанльного інституту стратегічних досліджень

Грігол Катамадзе

Роман Горбик, аналітик Інституту світової політики

Ярополк Тимків, експерт з питань публічної політики, проект UNITER

Володимир Фесенко, голова Центру прикладних політичних досліджень "Пента"

Фото: Наталя Сагалата

Відео
Новини